top of page
700-d246-72572.jpg

Aknad

PVC aknad on muutunud Eestis populaarseks tänu heale hinnale, mugavusele nii käsitelmisel kui hooldusel, vastupidavusele ja soojapidavusele ehk üldisele optimaalsusele meie kliimavöötmes.

Kvaliteetaken kasutab akende valmistamiseks REHAU aknaprofiile ja Euroopa moodsaima tehase GU metallsuluseid, mis on kõrgekvaliteedilised ja samas hea hinnaga, ning sobivad hästi Eesti kliimasse.

Aknad valmistame vastavalt soojapidavusnõuetele ja kliendi soovidele 80 mm paksusest Synego või 70 mm paksusest EuroDesign ja BrilliantDesign profiilidest. 

Kaasaegne 80 mm Rehau Synego profiil on hetkel vaieldamatult parim oma omadustelt ja kaasaegselt välimuselt, akna hinnaerinevus võrreldes 70 mm profiiliga on umbes 15%. 

Kui enamus kliente valib Synego profiili on siiski kohti, kus olulisem on võimalikult madal hind ja seetõttu leiate meie valikust ka 70 mm profiilidest valmistatud aknad. Kinnitame, et ka 70 mm profiilist aknad on ilusad, mugavad kasutada ja samuti väga heade omadustega, seda ka kahekordse klaaspaketiga. 

Meie paigaldatud akendele pakume garantii 5 aastat, sealjuures nõuetekohaselt hooldatud sulusele (avamismehhanismid) 10 aastat. Ka garantiiaja läbi saanud akende puhul püüame probleemid alati lahendada. Enamasti plastaken on probleemivaba, soovitame aknaid kindlasti vastavalt juhendile hooldada. Akna toimivus algab õigest paigaldusest, seetõttu soovitame tellida Kvaliteetaken OÜ proffessionaalne paigaldus. Kui otsustate paigalduse ise organiseerida veenduge, et teie paigaldaja teab mida ta teeb ja et ta on võimeline vastutama oma töö eest ka pärast akende kasutuselevõttu garantiiaja jooksul.

Ootame teie päringuid, kui on küsimusi või soov tellida kirjutage või helistage meile.

700-d246-72572.jpg

Valige sobiv aken

aknatyyp.png

Üheosaline Aken

akend.png

Kolmeosaline Aken eriformaadis

akenb.png

Kaheosaline Aken

akene.png

Kaheosaline Aken eriformaadis

akenc.png

Kolmeosaline Aken

bottom of page